Компанія Huawei запатентувала ігровий "розумний" годинник

gaming smartwatch

Нещодавно компанія Huawei запатентувала ігровий "розумний" годинник. Про це стало відомо, завдяки сайту Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO). Заявка на реєстрацію інтелектуальної власності була подана ще в грудні 2017 року і слідувала за рядом інших патентів, поданих в Китайське відомство інтелектуальної власності.

gaming smartwatch

Патент передбачає використання ремінця "розумного" годинника в якості контролера. Взаємодія з ним відбувається завдяки певним жестам. Наприклад, ремінець можна використовувати для ходьби і обертання камерою в шутерах від першої особи або використовувати в гонках. Існує також фіксований ремінець, який використовується в якості віртуальної клавіатури.

gaming smartwatch

Читайте також: Компанія Cambridge Analytica оголосила про банкрутство

У патенті розкриті деякі особливості управління "розумним" годинником. Так, на ремінець можна натискати, проводити по ньому пальцем, стискати, скручувати і трясти. Жести, що виконуються ремінцем, будуть змінюватися в залежності від орієнтації екрану "розумного" годинника. Як згадувалося раніше, годинник можна використовувати для гонок, ця можливість реалізована при вертикальній орієнтації екрану, ліва частина ремінця використовується для обертання керма, а права - для газу і гальма.

gaming smartwatch

Читайте також: Facebook використовує мільярди зображень з Instagram для навчання ШІ

Передбачається, що за допомогою годинника можна буде робити селфі, завдяки вбудованій фронтальній камері. "Розумний" годинник буде підтримувати збільшення і зменшення масштабу.

gaming smartwatch

Компанії Razer, ZTE і Xiaomi вже представили ігрові смартфони власного виробництва. Ігровий "розумний" годинник може стати інновацією в світі носимих гаджетів, за умови, що колись буде реалізований.

Джерело: gsmarena.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя