Ігровий смартфон Xiaomi Blackshark помічений в AnTuTu benchmark

Xiaomi Blackshark

Black Shark Technology Incorporated - компанія-виробник смартфонів, яка існує з серпня 2017 року і належить Xiaomi. З різних джерел стало відомо, що майбутній ігровий смартфон від компанії Xiaomi носитиме кодову назву Blackshark. У попередньому місяці, в AnTuTu benchmark з'явився смартфон з такою ж назвою. А зовсім недавно в benchmark Geekbench "засвітився" смартфон з найменуванням Blackshark SKR-A0.

Згідно з інформацією взятою з сайту Geekbench, Blackshark SKR-A0 буде працювати на ОС Android 8.0 Oreo і матиме топовий процесор Snapdragon 845 з 8 ГБ оперативної пам'яті. У тестах одноядерної і багатоядерної продуктивності новинка набрала 2452 і 8452 очок.

Xiaomi Blackshark

Читайте також: Витоки про новий флагман Xiaomi Mi 7

На сайті AnTuTu були помічені деякі технічні характеристики новинки: дисплей із співвідношенням сторін 18:9 і роздільною здатністю Full HD+ (2160x1080 пікселів). Нещодавно представлений ігровий смартфон Razer Phone обладнаний дисплеєм, що підтримує частоту оновлення 120 Гц. Очікується, що новинка від Xiaomi отримає таку ж частоту оновлення. Оскільки смартфон являє собою ігрове рішення, то Xiaomi Blackshark отримає акумулятором великої місткості (якої саме, поки невідомо).

Xiaomi Blackshark

Читайте також: Xiaomi Mi Mix 2s отримає бездротову зарядку

У тесті продуктивності AnTuTu новинка отримала вражаючі результати в 270680 папуг. З чуток, нарівні з 8 ГБ оперативної пам'яті, смартфон отримає великий обсяг вбудованої пам'яті - 64 ГБ, 128 ГБ або 256 ГБ. Дата виходу, інші технічні характеристики і дата анонса ігрового рішення залишаються невідомими.

Xiaomi Blackshark

Джерело: gizmochina.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name