Чутки: Huawei готує випуск флагмана Everest, імовірно Mate 20 Porsche Design

Huawei Mate 20 Porsche Design

Роланд Квандт, відомий "майстер зливів", поділився інформацією про неанонсований флагман Huawei. Їм повинен стати Huawei Mate 20 Porsche Design, який, на даний момент, відомий під кодовою назвою Everest.

Huawei Mate 20 Porsche Design

Huawei Mate 20 Porsche Design - друга ревізія найдорожчого флагмана

Виходячи з першоджерела, деякий пристрій під кодовою назвою Everest, у всю тестується співробітниками китайської компанії. Він має модельний номер EVR-xxxx.

Huawei Mate 20 Porsche Design

Читайте також: Компанія Trend Micro спростовує звинувачення в крадіжці користувацьких даних через додатки для Mac OS

Що стосується технічних характеристик гаджета, то він оснащений самими "передовими" рішеннями. Як чіпсет використовується Kirin 980. За багатозадачність відповідає від 6 ГБ до 8 ГБ оперативної пам'яті. Для зберігання даних передустановлено 512 ГБ постійної пам'яті.

Huawei Mate 20 Porsche Design

Імовірно, на задній панелі буде розташований вертикальний блок з трьох камер, замість квадратного, як в "звичайному" Huawei Mate 20.

Mate 20 Porsche Design обзаведеться вигнутим AMOLED екраном, на якому займе своє почесне місце "моноброва". Її головною перевагою над конкурентами стане зменшений розмір. Можливо, це буде краплеподібний виріз.

Huawei Porsche Design

З 99% ймовірністю в пристрій інтегрують наекраний сканер відбитків пальців. Що стосується другого дактилоскопічного сканера, то про його присутність інформація не надходила.

Читайте також: В Україні стартували продажі Mesh Wi-Fi системи TP-Link Deco M5

Смартфон підтримує швидку зарядку потужністю до 40 Вт. і зможе заряджатися від бездротових док-станцій з вихідною потужністю до 15 Вт.

Huawei Porsche Design

Офіційний анонс Mate 20 та Mate 20 Pro відбудеться 16 жовтня, разом з ними, можливо, буде представлений і Mate 20 Porsche Design. Орієнтовна вартість пристрою - $2000.

Джерело: gizmochina.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя