В Україні стартували продажі Mesh Wi-Fi системи TP-Link Deco M5

TP-Link Deco M5

Deco M5 – модульне рішення, яке забезпечує доступ до Wi-Fi мережі в будинку та допоможе позбутися “мертвих зон”. Комплект Deco M5, який складається з трьох пристроїв, забезпечує Wi-Fi покриття на площі до 510 квадратних метрів, а комплект Deco M5 з двох пристроїв – на площі до 350 квадратних метрів.

TP-Link Deco M5

Deco M5 – Mesh Wi-Fi система TP-Link

Завдяки Mesh-технології модулі Deco утворюють єдину домашню мережу з одним ім’ям, в якій підключені пристрої автоматично перемикаються між різними модулями. Deco M5 забезпечує швидке та стабільне з’єднання на швидкості до 1267 Мбіт/с, підтримує стандарт 802.11ac та може працювати в двух діапазонах – 2,4 ГГц та 5 ГГц. Модулі Deco гарантують одночасне підключення для більш ніж 100 пристроїв.

TP-Link Deco M5

Технологія TP-Link Mesh динамічно обирає найкращий канал та частотний діапазон для передачі даних. Під час підключення до мережі ваш смартфон, планшет або ноутбук буде автоматично підключатися до модуля з найкращим сигналом. А підтримка IEEE 802.11r та 802.11k/v дає можливість перемикатися з одного модуля Deco на інший без розривів з’єднання.

TP-Link Deco M5

За допомогою Mesh-системи TP-Link ви зможете позбутися «мертвих зон» – для цього потрібно розмістити додатковий модуль в зоні зі слабким сигналом. Безшовний роумінг дозволяє грати в онлайн-ігри, спілкуватися в інтернет-мессенджерах та дивитись відео. Адаптивна маршрутизація мінімізує затримку сигналу, а функція відновлення допоможе зберегти з’єднання навіть в тому випадку, коли один з модулей буде відключено під час роботи.

TP-Link Deco M5

Високий рівень продуктивності системи забезпечують 4-ядерний процесор і 256 МБ оперативної пам’яті. Ще однією перевагою Deco M5 стало швидке налаштування за допомогою мобільного додатку TP-Link Deco.

TP-Link Deco
TP-Link Deco

‎TP-Link Deco
‎TP-Link Deco
Developer: TP-LINK
Price: Free

Традиційний для  пристроїв TP-Link пакет HomeCare забезпечує захист для кожного гаджета в мережі. Для цих задач використовуються антивірус від Trend Micro та функція батьківського контролю, яка допоможе створити унікальні профілі для кожного підключеного пристрою, встановити обмеження на використання мережі та заблокувати небажаний контент.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Deco M5 складає 7999 грн, в той час як вартість кожного окремого модуля складає 2999 грн.

Джерело: Прес-реліз компанії TP-Link

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя