У Humble Software Bundle є програми для будь-якого користувача

Humble Software Bundle 1

І знову Humble Bundle, знову свіжачок, але в цей раз - не для розваг, а для підтримки свого ПК в стані, близькому до ідеального. Адже гри дуже люблять гадити в файлову систему, і Humble Software Bundle допоможе нівелювати цей кошмар, або хоча б звести до мінімуму.

 Humble Software Bundle 3

Дев'ять програм за $12 на Humble Bundle

Що всередині? Три рівня, як зазвичай, і за $1 отримуємо річну ліцензію на System Mechanic 16.5 - програму, яка і жорсткий диск почистить, і швидкість роботи збільшить, і ОЗУ оптимізує прямо під час гри. Також отримуємо дві довічні ліцензії на програму для бездротової трансляції AirParrot 2, а також EaseUS Partition Master Pro 11.9 - потужний інструмент для роботи з файловою системою і організацією RAID-масивів.

Читайте також: в новому Humble Mobile Bundle є 10 рольових ігор на будь-який смак!

За $6,06 отримуємо довічну ліцензію культової DAEMON Tools Pro 8, шестимісячну ліцензію для Backblaze Online Backup (бекап пристроїв БУДЬ-ЯКОГО розміру, вони навіть готові флешками і жорсткими дисками файли відсилати!), а також довічну 3DMark Advanced Edition. За $12 отримуємо PCMark 8 Advanced Edition, VRMark Advanced Edition і річну ліцензію для Dashlane Premium, менеджера паролів з онлайн-захистом і крос-платформним запам'ятовуванням введення.

 Humble Software Bundle 2

Також при покупці бандла користувач отримає знижку 10% на придбання Humble Monthly, про який трохи пізніше. Посилання на Humble Software Bundle надаємо, а якщо вас цікавить дещо більше... фізичне, але все ще за доступною ціною - розпродаж моноблоків на GearBest.com за рогом.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name