Процесори Intel 8 покоління Coffee Lake - деталі та характеристики

Процессоры Intel 8 поколения Coffee Lake

Не секрет, що сьоме покоління процесорів Intel, під назвою Kaby Lake, виявилося не самим продаваним в історії компанії. Ринку потрібний був радикальний зліт по продуктивності, і ним стали нові багатоядерні красені Core i9 та Threadripper. А тепер стало відомо про те, що процесори Intel 8 покоління Coffee Lake будуть шестиядерними.

Процесори Intel 8 покоління Coffee Lake

Процесори Intel 8 покоління Coffee Lake "витекли" в мережу

Дані про це з'явилися на форумі anandtech.com - витік таблиць з характеристиками трапилася від партнерів Intel і містить цікаві дані. Насправді, про шестиядерники нового покоління ходили чутки вже давно, ще з початку літа 2017 року - однак даний витік підтвердив їх правдивість і додав купу деталей.

Читайте також: компанія Huawei відзвітувала про діяльність за перше півріччя 2017

Наприклад, топовим в лінійці Coffee Lake буде модель Intel Core i7-8700K c 6 ядрами, 12 потоками, базовою частотою 3,7 ГГц, турбо-частотою 4,3 - 4, 7 ГГц в залежності від навантаження на CPU, 12 мегабайтами кеша L3 і TDP 95 Ватт. Молодшим поки що є Intel Core i5-8400 з шістьма ядрами і шістьма потоками, частотою 2,8 ГГц без турбо і 3,8 - 3,9 ГГц в турбо-режимі, 9 мегабайтами кеша і TDP 65 Вт.

Однією з основних фіч Coffee Lake буде вкрай "агресивна" поведінка Turbo Boost 2.0 - тобто, розгін ядер буде проводитися швидше, а з потрібним рівнем охолодження він здатний самостійно досягати описаних вище мінімальних значень, без залучення користувача. Втім, 8 покоління все ще буде знаходиться на 14-нанометровій позначці.

Джерело: 3dnews.ru

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name