Шипіння під час запису відео на iPhone 7 Plus (відеодокази)

iphone 7 plus noises

Схоже, нинішні фаблет на вістрі технічного прогресу є просто джерелом таємних проблем. Samsung ніяк не може розібратися з вибухонебезпечними Note7, а смішки по ту, яблучну сторону барикад, потихеньку стихають. Все через iPhone 7 Plus, чий передпідсилювач під час запису відео почав видавати просто люті шуми, як для смартфона.

 iphone 7 plus noises

Шуми у iPhone 7 Plus та в звуці, і в зображенні

Доказ - два відеофайла з роздільною здатністю 4К, один з яких був записаний на смартфон OnePlus 3, а другий - на свіжевипущений флагман від Apple. Помітні не тільки звукові шуми через зовнішній підсилювач, оптична стабілізація пристрою з Купертіно також кульгає, і зернистість картинки вельми відчутна.

Біди конкретно цієї моделі iPhone 7 Plus не закінчуються на камері - вона також схильна до «шумів процесора», і при високому навантаженні на потужний A10 Fusion динаміки фаблета видають підозріле шипіння та інші неприємні звуки. Нагадуємо, що iPhone 7 Plus, як і інші пристрої Apple, був представлений не так давно, і встиг породити купу гнівних коментарів навіть з боку шанувальників.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name