У Китаї заблокували Twitch

китай

Минулого місяця відеострімінговий сервіс Twitch різко додав у популярності в Китаї. До чого це призвело? До заборони, звичайно.

Нещадний і великий файрвол

Про це першим заявив гонконгський новинний сайт Abacas, який відзначив, що Twitch перестав завантажуватися в різних частинах Китаю. Незабаром виявилося, що сервіс зник з App Store.

Досить швидко до теми підключилися соціальні мережі, і особливо китайська Weibo, чиї користувачі почали задаватися питанням, глюк це чи черговий бан.

Зовсім недавно Twitch став найпопулярнішим безкоштовним додатком в App Store. Численні китайці використовували платформу для перегляду кіберспорту в рамках Азіатських ігор. Федеральні телеканали Азіади не транслювали, так що довелося викручуватися.

Читайте також: Google визнала провал YouTube Gaming

Нагадаємо, що Twitch - далеко не перший (і не останній) американський сервіс, який насолив китайському уряду. У різний час ми розповідали про роботу так званого Great Firewall, який розправився з WhatsApp, Skype, YouTube, Instagram, Twitter і Facebook.

Поки що не надходило офіційних заяв ні від уряду, ні від Amazon, яка володіє Twitch. Цікаво і те, як на все це відреагує Google, яка робить усе, що в її силах, щоб повернутися на ринок Піднебесної - навіть незважаючи на те, що численні місцеві закони явно йдуть в розріз з етикою, на якій начебто будувалася компанія.

Джерело: Abacusthe Verge

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя