Мишка Logitech MX Master Wireless повертається на український ринок!

mx master 2

У кожної компанії-виробника існують свої легендарні товари, які люди найчастіше згадують. Наприклад, у Nokia це 3310, яка не так давно оновилася і пішла в продаж знову. У Logitech в преміум-секторі теж є така легендарна модель - MX Master Wireless, і вона теж повернулася в Україну завдяки дистриб'ютору ASBIS.

 mx master 1

Logitech MX Master знову в продажу!

Це одна з найдорожчих мишок на ринку, яка не відноситься до ігрового сектору. Її презентували в далекому 2015 році і тоді вона зібрала пару престижних нагород, включаючи International Design Excellence Awards (IDEA) 2015 і GOOD DESIGN Awards 2015.

Читайте також: доступні планшети Chuwi і Cube зі знижками на GearBest.com

Крім ідеальної форми для правшів, Logitech MX Master Wireless оснащена системою автоматичної зміни прокрутки - на відміну від G502, стрибок з покрокового на надшвидкісного скролінгу відбувається самостійно, без потреби в натисканні на кнопку. Ще однією особливістю гризуна є додаткове коліщатко якраз над великим пальцем, для горизонтальної прокрутки і не тільки.

 mx master 3

Підключається Logitech MX Master до трьох пристроїв відразу, підтримує роботу з жестами через спеціальний додаток Logitech Options, працює з універсальними приймачами Unifying і заряджається через microUSB. Плюс - сенсор Darkfield для роботи з прозорими поверхнями товщиною не менше 4 мм. Тріумфальне повернення однієї з найкращих офісних мишок в світі вже відбулося, і в роздробі вартість даної моделі становить ₴2899. Посилання на деталі надаємо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя