Що буде на заході Microsoft Blockchain Intensive 9-11 червня

Microsoft Blockchain Intensive 1

Україна є однією з перспективних країн для впровадження західних технологій ведення бізнесу - однієї з яких є блокчейн-система, яка ґрунтується на біткоінах. Тема в країні малорозвинена, але перспективна, тому компанія Microsoft організовує Blockchain Intensive, який пройде 9-11 червня в Києві, в Unit.City Park.

 Microsoft Blockchain Intensive 2

Blockchain Intensive від Microsoft для бажаючих

Перший день заходу буде складатися з лекції про філософію Blockchain і формування команд, які в подальшому - за наступні вихідні - повинні будуть зайнятися пошуком рішень для різних проблем, пов'язаних з біткоінами і блокчейн-сценаріями самого різного роду. Сценарії будуть орієнтовані на бізнес, і допоможуть відповісти на важливі питання, що стосуються інтеграції блокчейнів в українські компанії.

Microsoft Blockchain Intensive буде унікальним заходом для України, оскільки своєю метою ставить повне розкриття теми блокчейнів і біткоінів, що саме по собі - справа далеко не така проста. Навіть найдоступніші для новачків інструкції - а за новачка я приймаю себе - містять надвелику кількість теорії, тому якщо вам тема цікава, ласкаво просимо.

Читайте також: підсумки WWDC 2017. iOS 11, iMac Pro, watchOS 4 та інші новинки

Інтенсив розраховується не тільки на тих, хто цікавиться темою поверхнево, а й на бажаючих інтегрувати блокчейн-системи в свої бізнес-конструкції - останні громадяни і будуть задавати командам, описаним вище, завдання. Реєстрація на Microsoft Blockchain Intensive знаходиться за цією адресою. Нагадую, що проводитиметься захід буде з 9 по 11 червня 2017 року Unit.City Park, що знаходиться за адресою вул. Дорогожицька 1.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя