Amazon показала нову версію Kindle Paperwhite

Компанія Amazon показала абсолютно нову версію своєї культової читалки Kindle Paperwhite. Одна з найпопулярніших читалок в світі стала легше, яскравіше, тонше і більш захищеною.

Преміальна читалка за більш доступною ціною

Kindle Paperwhite отримала новий дизайн, екран 300 ppi, і зручніший форм-фактор. Товщина корпусу - 8,18 мм, а вага - 182 грами. Рейтинг захищеності - IPX8, тобто пристрій переживе занурення в воду на 60 хвилин. Як бонус Amazon пропонує шість місяців Kindle Unlimited безкоштовно.

«Наші користувачі люблять Kindle Unlimited, і ми раді додати більше преміальних особливостей на кшталт тонкого дизайну, більшої пам'яті, захисту від води і підтримку Audible».

Таким чином Kindle Paperwhite перетворюється в кращу читалку від Amazon - не рахуючи Kindle Oasis, яка, правда, коштує набагато більше. Базова модель Paper White з 8 ГБ пам'яті коштує $129.99. $159.99 доведеться викласти за 32 ГБ.

Читайте також: Apple буде збирати дані з пристроїв для запобігання шахрайства – нові положення в політиці конфіденційності

Нагадаємо, що недавно Amazon оголосила про запуск нового пристрою - настінного годинника Echo Wall Clock. Він використовує віртуальний помічник Alexa шляхом з'єднання з пристроєм Echo по Bluetooth. Це означає, що ви можете попросити Alexa встановити сигнал будильника або таймер. Будильник і таймер, звичайно ж, одні з найпопулярніших функцій Echo пристроїв. Amazon вважає, що існування настінного годинника, що підтримують голосові команди, має сенс. Настінний годинник спроектований таким чином, щоб мати зрозумілий інтерфейс для будь-кого, хто заходить до кімнати.

Джерело: Amazon

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя