Nintendo Switch продається набагато краще, ніж очікувалося

nintendo switch 1

Поговорили про роботу - пора і про розваги подумати! Наприклад, порадіти за компанію Nintendo, яка дуже багатьом з нас забезпечила щасливе геймерське дитинство, і, судячи з даних Wall Street Journal, все ще на коні, адже її нова консоль, Switch, продається значно краще будь-яких прогнозів.

 nintendo switch 2

Продажі Nintendo Switch здивували саму Nintendo

Взагалі аналітики всіх мастей, що в соціальних мережах, що в солідних офісних кабінетах, передбачали консолs низькі продажі, а то і взагалі фінансовий крах. Грунтувалася інформація на високій початковій ціні ($300), не найщедрішій комплектації і дивацтву формату при відносно слабкою начинці. В цілому, Nintendo Switch пророкували 5 мільйонів продажів в перший рік.

Пророцтва виявилися пшиком, як тільки з'явилися перші дані від WSJ - в перший тиждень було розкуплено 1,5 мільйона консолей. Всього за місяць Nintendo продала 2,5 мільйона примірників, пообіцявши збільшити щорічне виробництво з 8 мільйонів пристроїв до 16.

Читайте також: Teclast X5 Pro і GPD WIN на Windows 10 зі знижками на GearBest.com

Що вплинуло на такі божевільні продажі? Очевидно, стартові ігри, в тому числі і Legend of Zelda: Breath of the Wild, яку багато, дуже багато джерел назвали кращою грою в серії і однією з кращих ігор на консолях взагалі. Цікаво й те, що в Японії кількість проданих Nintendo Switch склала всього 329 152 одиниць, але до цього, швидше за все, привели проблеми з поставками.

Джерело: engadget

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name