Офіційно анонсовані нові телефони Nokia 105 и Nokia 130

Nokia 105 Single Sim

Схоже, повернення компанії Nokia на споживчий ринок буде потужним і всеосяжним - адже досягає воно навіть самих базових шарів, на зразок стільникових телефонів. Ні, не смартфонів, а стандартних кнопкових дзвонилок - саме такими будуть пристрої Nokia 105 и Nokia 130, які незабаром з'являться на полицях магазинів у всьому світі.

Nokia 130 Dual Sim

Nokia 105 и Nokia 130 - кнопкові і кольорові

Кнопковими телефонами, як виявилося після збору статистики, користується близько 1,3 мільярда людей у ​​світі - і ні, не мільйона, а мільярда. Цифри, втім, припадають в основному на країни Африки і Азії, але це анітрохи не применшує факта - формат популярний, і новинки обіцяють дати цій популярності друге дихання.

Nokia 105 має полікарбонатний корпус, 1,8-дюймовий кольоровий дисплей, встановлені "Змійку", Crossy Road і Doodle Jump, а за рахунок ємного акумулятора і загальної економності телефон витримає 15 годин розмови і до місяця в режимі очікування. Заряджається він, до речі, через microUSB-роз'єм, і вміє зберігати до 2000 контактів і до 500 SMS - що для НЕ смартфона є вражаючим.

Читайте також: деталі про нову лінійку ноутбуків-трансформерів Dell Latitude

Nokia 130 - версія трохи більше... хочеться не дивлячись висадити слово "мажорна", але я зупинюся на варіанті "просунута". Просунутість її виражається в підтримці microSD-карт, вбудованому музичному плеєрі, підтримці Bluetooth-гарнітур і навіть двох SIM-карт (Nokia 105 теж буде мати таку опцію). VGA-камера на такому пристрої виглядає як overkill, але якщо можна, то чому б і ні? Вартість смартфонів буде оголошена трохи пізніше.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name