Nokia True Wireless Earbuds і Pro Wireless Earphones - бездротові внутрішньоканальні навушники

Nokia Pro Wireless Earphones and True Wireless Earbuds

Днями компанія HMD Global представила True Wireless Earbuds і Pro Wireless Earphones - пропрієтарні бездротові навушники. Їх перевагами стали: невисока ціна і унікальний дизайн.

Nokia True Wireless Earbuds - Apple AirPods з унікальним дизайном

True Wireless Earbuds - це компактні навушники, в яких немає проводового з'єднання.

Nokia True Wireless Earbuds

За словами виробника, кожен з вкладишів важить 5 г. Вони обзавелися захистом від поту і бризок води. Крім того, в комплект поставки входить циліндричний кейс для зарядки.

Nokia True Wireless Earbuds

Читайте також: Nokia дозволила встановлювати сторонні прошивки на Nokia 8

З'єднання True Wireless Earbuds проводиться за допомогою Bluetooth 5.0. Їх автономності вистачає для 3,5 годин прослуховування музики і 4 годин в режимі розмови. Якщо скористатися зарядкою від кейса, то показники часу збільшаться до 14 і 16 годин відповідно. До слова, кейс заряджається за допомогою роз'єму USB Type-C.

Nokia True Wireless Earbuds

Новинка поставляється в чорному кольорі і продається за €129. У цю вартість включено: три пари навушників, USB-C кабель і кейс.

Nokia Pro Wireless Earphones - вкладиші для занять спортом

Другі анонсовані навушники відрізняються форм-фактором і обідком, який з'єднує вкладиші між собою.

Nokia Pro Wireless Earphones

В Nokia Pro Wireless Earphones реалізована розумна технологія. Вона припиняє відтворення музики, коли навушники приєднанні один до одного і відновлює при їх роз'єднанні.

Nokia Pro Wireless Earphones

Читайте також: З’явилися нові фото Nokia 9 і Nokia X7

Час автономної роботи також було збільшено. Новинка забезпечує до 10 годин відтворення музики. У якості роз'єму для зарядки використовується MicroUSB. Повний заряд займає 2 - 3 години.

Nokia Pro Wireless Earphones

Як і в попередніх навушниках, є захист від поту і бризок води. На обідку пристрою розташовуються елементи управління. Вкладиші обзавелися інтерфейсом Bluetooth 4.2, підтримкою технології Qualcomm aptX audio і будь-яких існуючих голосових помічників.

Nokia Pro Wireless Earphones

Новинка доступна в чорному кольорі. Ціна питання - €69. За цю ціну покупець отримує: 3 пари навушників і амбушур, а також кабель MicroUSB.

Джерело: gizmochina

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя