Google припиняє оновлення месенджера Google Allo

Google Allo

Днями, новий керівник комунікаційного підрозділу Google, Аніл Сабхарвал, прийняв рішення припинити подальші оновлення месенджера Google Allo і зосередити зусилля розробників на іншому додатку - Android Повідомлення.

Компанія планує повернутися до витоків - простих СМС-повідомлень. Для цього вона створить Google Chat - застосунок для відправлення повідомлень. Google тривалий час використовує стандарт Universal Profile for Rich Communication Services (RCS) і Google Chat буде заточений спеціально під нього. Застосунок дозволить отримувати сповіщення про те, що повідомлення прочитане і адресат набирає відповідь, а також доповнювати текст зображеннями та відео. З його допомогою можна буде створювати групові бесіди. Правда, підтримка всіх цих функцій повинна бути реалізована на стороні оператора мобільного зв'язку.

Google Allo

Читайте також: Google припиняє підтримку технології Domain fronting

Основною причиною припинення оновлень Google Allo є його неконкурентоспроможність. Застосунком користується мала кількість людей і він не здатен стати таким же популярним, як Facebook Messenger чи WhatsApp.

Google Allo

"Продукт, в цілому, не досяг того рівня популярності, на який ми сподівалися. Він створювався для залучення мільйонів людей, щоб ним користувалися і цікавилися. На даному етапі ми не думаємо, що знаходимося на вірному шляху" - Аніл Сабхарвал.

Google Allo

 

Застосунок продовжить функціонувати в штатному режимі та буде підтримуватися з боку розробників, хоча його подальша доля під питанням. Сабхарвал повідомляє, що компанії потрібен час, щоб подумати який наступний крок зробити.

Читайте також: Qualcomm звільнить близько 1500 співробітників для скорочення витрат

До слова, Google Allo було запущено в один час з мобільним відеочатом - Google Duo. І поки розробники останнього задоволені зростанням популярності їхнього продукта серед користувачів Android і iPhone, чого не скажеш про Google Allo.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя