Ретро-консоль Ataribox буде працювати на Linux і коштувати до $300

Ataribox

Ось уже довгий час ігрове співтовариство залишається заінтриговане консоллю, яка ознаменує повернення легендарної компанії Atari. Названа Ataribox, ретро-консоль виявилася чимось набагато більшим, ніж здавалося спочатку.

Повернення легенди на ринок

Ataribox
Ataribox

Так, Ataribox не імітує доступну ретро-консоль від Nintendo (мова йде про NES Classic Mini і SNES Classic Mini), і буде набагато більш відкритою. Всередині - процесор AMD. Консоль буде працювати на Linux, що означає, що Ataribox не буде виключно пристроєм для ігор, але і дозволить використовувати весь ряд додатків для ТВ. Стрімінг, Інтернет, музика, соціальні мережі - все це буде доступно.

При цьому Ataribox - не готовий продукт. Цієї осені планується запустити кампанію на Indiegogo, а готова модель повинна надійти в продаж навесні 2018 року.

Також Atari уточнили, що дизайн заснований на знаменитій Atari 2600, а модель буде зроблена з використанням справжнього дерева.

Нагадаємо, що ретро-консолі нині дуже модні. Влітку Nintendo оголосила про вихід SNES mini - ретро-приставці, яка стане маленькою копією легендарної консолі Super Nintendo, і продовжить лінію ретро-консолей, розпочату торішньої NES mini. Нова консоль обіцяє багато поліпшення, і вийде 29 вересня у всьому світі. На неї буде встановлена 21 гра - і в тому числі Starfox 2, яка вперше вийде на світло. У минулому році її попередниця NES mini викликала фурор, і її розібрали за лічені години.

Джерело: Mailchi

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя