Samsung працює над технологією наекраних селфі-камер

Samsung behind-the-display selfie camera

Смартфони 2018 року від Samsung вміщають в себе всі сучасні тенденції дизайну: безрамковий стиль, маленька товщина корпусу та інші. Майбутні гаджети компанії обзаведуться наекраним сканером відбитків пальців. Однак згідно з недавніми звітам, Samsung планує відкрити нову стадію в розвитку дизайну смартфонів - наекрані селфі-камери.

https://twitter.com/Samsung_News_/status/1052983265433411585

Наэкрані селфі-камери - дійсно щось нове

Дизайн сучасних смартфонів побудований наступним чином, щоб домогтися безрамковості гаджета необхідно розмістити виріз на передній панелі пристрою або камеру-періском на верхній грані. Перевага першого способу - тонкість корпусу, другого - велика функціональна область дисплея. Однак Samsung не є шанувальником ні першого, ні другого способу. Замість цього, компанія вирішила "виділитися з натовпу" і почала розробляти технологію, яка дозволяє розміщувати селфі-камери і датчики безпосередньо на дисплеї.

Samsung behind-the-display selfie camera

Читайте також: Samsung анонсувала Galaxy Book 2 – планшет 2-в-1 на Windows 10

Технологія знаходиться на етапі зародження, тому можливість споглядати перший робочий прототип буде забезпечена ой як не скоро. За припущеннями, при ідеальному стані справ, перший пристрій буде анонсований вже в 2020 році і їм стане смартфон Samsung Galaxy S11. У тому випадку, якщо справи підуть не дуже, то анонс прототипу буде перенесений на рік і їм стане Galaxy S12.

Читайте також: Огляд Samsung Galaxy Tab A 10.5 — сімейний планшет

Які переваги принесе нова технологія? Перш за все, це об'єднання переваг існуючих рішень, а саме - тонкий корпус, велика функціональна область дисплея і висока надійність. Однак як вона буде реалізована залишається тільки гадати.

Джерело: phonearena

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name