Samsung представляє найефективніші акумулятори для електрокарів

"А може "підірвати" ринок електромобілів? - Ні, Samsung, що ти робиш, припини!" Але давайте відкинемо ці жарти і об'єктивно подивимося на наявний факт. Дочірня компанія SDI, яка належить Samsung, розробила акумулятор, що дозволяє подолати відстань в 600 км, а при швидкій зарядці в 20 хвилин додається ще 500 км.

Цифри дуже інтригуючі, але, поки що, швидше потенційні. Як заявляють в самій компанії, інноваційність їх акумуляторів полягає в функції швидкої зарядки. Це вам не жарти - за третину години отримуємо 80% заряду. Дана технологія буде використовуватися в представленому на CES 2017 електрокарі Faraday Future FF91. В якості опонента наводиться автомобіль Tesla Model S, батареї якого вистачає на 420 км, а 20 хвилин зарядки дає водієві можливість проїхати ще 270 км. Очевидно, що у акумуляторів Samsung цей показник краще. Так, але Tesla вже 5 років на ринку з реальним продуктом, в той час як інші хизуються теоріями і окремими складовими.

В цілому дуже добре, що такий гігант, як Samsung, приєднується до цієї електричної "заварушці", надаючи потенційно відмінні акумулятори і стимулюючи конкуренцію. Залишається чекати 2020-х, коли компанія офіційно вийде на цей новий для себе ринок.

Джерело: Wilsacom

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя