Samsung нарешті показала свій перший смартфон, що згинається. Журналісти залишилися розчаровані

Роками ми обговорювали можливий вихід першого смартфона що згинається від Samsung. Його анонс все відкладався і відкладався, але вчора Samsung нарешті «показала» свій інноваційний пристрій. Чому в лапках? Справа в тому, що розгледіти щось було проблематично.

Довгоочікуваний пристрій залишився в тіні

На прес-конференції публіка і правда побачила пристрій, який з смартфона перетворюється в планшет. Правда, ніяких деталей розгледіти було не можна - гаджет показували в темряві, щоб не було видно особливостей дизайну.

Ми знаємо, що гаджет здатний запускати до трьох додатків одночасно. Взагалі, вся презентація була великою рекламою дисплея Flex, який Samsung готова масово виробляти вже в «найближчими місяцями». А ось щодо самого пристрою... мало що зрозуміло.

Ми знаємо, що смартфон працює на ОС Android - компанія Google сама з'явилася і підтвердила свою зацікавленість в технології. Крім Samsung інші компанії теж заявили про бажання завоювати новий ринок: Lenovo і Xiaomi вже обіцяли скоро показати свої прототипи. LG працює над гнучким дисплеєм OLED.

Читайте також: Samsung розповіла про майбутній дизайн пропрієтарних пристроїв

Багато журналістів, які відвідали захід, залишилися розчаровані. «Телефону» не було, був дисплей. Віце-президент Джастін Денісон довго розпинався про те, який чудовий їх винахід, але майже нічого не показав. Очевидці ж відзначили, що у прототипу дуже велика товщина і величезні за сучасними мірками рамки. Ні дизайн, ні інтерфейс до ладу засвітитися не встигли. Відомо, що нова концепція інтерфейсу називається OneUI.

Наостанок цифри: за повідомленнями CNET, діагональ переднього дисплея - 4,58 дюймів. Роздільна здатність - 1960x840, 420 ppi. Дисплей внутрішній великий - 7,3 дюйма з роздільною здатністю 2152x1536. У закритого дисплея співвідношення сторін буде 21:9, а у відкритого - 4.2:3.

Джерела: The Verge, PC World

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя