Твіттер буде банити користувачів за дегуманізацію

Twitter dehumanizing

Днями сервіс Twitter виніс на розгляд нове положення в політиці модерації соцмережі. Тепер користувачів будуть банити за будь-які прояви дегуманізації. Про це заявили керівники Twitter Дель Харві і Віджая Градде.

Twitter: Нова політика для гуманного спілкування

"Спілкування, яке спрямоване на позбавлення суб'єкта прав власності до людського роду, може призвести до жорстокості і насильства в реальному житті." - повідомляють керівники Twitter.

Читайте також: Співзасновники Instagram покинули Facebook

Twitter dehumanizing

Після того, як нове положення буде прийнято, воно стане невід'ємною частиною правил соціальної мережі.

У положенні прописано чітке визначення дегуманізації та інших термінів: "дегуманізація - дії, спрямовані на позбавлення суб'єкта прав, пов'язаних з приналежністю до людського роду. У свою чергу, вона буває двох видів: анімалістична і механістична. Прикладом може служити порівняння людини з тваринами або вірусами (анімалістична) і геніталіями (механістична)."

Читайте також: Inboard представила новий електричний самокат Glider зі змінними акумуляторами

Twitter dehumanizing

"Ідентифікована група - група людей, яка має спільні особливості: раса, етнічна приналежність, національне походження, сексуальна орієнтація, стать та інші."

Як повідомляється в публікації, нове положення доповнить попередні - про расизм і розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Однак воно буде відноситься до всіх людей, а не тільки до груп соціальних меншин.

Twitter dehumanizing

Користувачі Twitter зможуть оскаржити прийняття нового положення до 9 жовтня. Для цього доведеться надати докази порушень в положенні і правах людини.

Джерело: theverge

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name