Оновлена версія навігаційного додатка Uber корисна і водіям, і пасажирам

Кожен власник додатків на зразок Uber або Lyft, будь він на стороні пасажира, який бажає під'їхати до себе додому, або водія, який бажає підвести додому пасажира, стикався в проблемами, які серйозно витрачали нерви обох сторін... До поточного моменту, в усякому разі.

 uber new design 1

Новий додаток Uber зручніший для всіх

Проблеми, що стосуються неточних або неправильних координат, даних пасажиром для таксиста, планує вирішити Uber своєю переробленою системою навігації в фірмовому додатку. В даний момент система оновлена ​​для користувачів iOS і в найближчому майбутньому буде оновлена ​​для власників Android.

Основа біди полягає в тому, що програми на кшталт Google Maps або маловідомої у нас Waze ставлять перед собою одну-єдину мету - довести користувача з точки А в точку Б найкоротшим шляхом. Однак для користувачів Uber це не завжди правильний шлях, особливо для учасників UberPool, чий маршрут може включати в себе багато факторів, наприклад - додаткових пасажирів по дорозі.

Читайте також: NASA створило авіаційне біопаливо, яке на 70% безпечніше для навколишнього середовища

Головна ж перевага оновленого додатка Uber полягає в можливості перебудовувати маршрут в реальному часі, з огляду на всі додаткові фактори. Це дозволяє менше перемикатися між додатками, і дає водіям додаткову можливість зосередитися, а значить - скоротити ймовірність ДТП.

Над новим дизайном компанія працювала цілий рік, і споживачі обох мобільних ОС вже скоро зможуть насолодитися усіма змінами абсолютно безкоштовно. Завантажити Uber для iOS можна тут.

Джерело: The Verge

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name