Витоки вказують на розробку трьох нових пристроїв на ОС Fuchsia

Fuchsia

У 2016 році з'явилися перші чутки про нову універсальну операційну систему Fuchsia від компанії Google. З того часу з'явилося чимало інформації про саму систему. Зокрема, стало відомо, що ця система розрахована на всі види комп'ютерів — смартфони, планшети та десктопи. Також повідомлялося, що вона не заснована на Linux як Chrome OS. За останні місяці з'явилися відомості про двох нових пристроях, які повинні підтримувати нова система.

Що це за пристрої на Fuchsia

В репозиторії ядра Zircon, на якому базується Fuchsia, знайдений список постачальників обладнання і пристроїв, сумісних з ядром. Мова йде про компанії, як Intel, Broadcom, Amlogic, Khadas і 96Boards. Пристрої ж фігурують під назвами Гаусса, Astro і Machina. Про останню поки нічого невідомо, крім найменування. Про інші ж поговоримо детальніше.

Пристрій Гаусса, як стверджується, поддерживаетс вересня минулого року. Аналіз даних з репозиторію вказує, що девайс працює на чіпсеті Amlogic A113 і має 1 ГБ оперативної пам'яті. Це дає таку зачіпку — A113 є частиною нової лінійки чіпів обробки звуку Amlogic і працює з сервісами Alexa.

Fuchsia

Крім цього, у фізиці, 1 Гаусс дорівнює 1 Максвелл на 1 см2. А Максвелл (Maxwell) - це назва віртуального помічника на ОС Fuchsia. Таким чином, пристрій Гаусса може бути аналогом Google Home на базі Fuchsia.

Другий девайс під назвою Astro заснований на чіпсеті Amlogic S905D2. Важливо те, що в репозиторії згадується сенсорний контролер Goodix, який найчастіше використовується для сканера відбитків. Також чіпи Amlogic S905 працює з ОС Android (в «розумних» телевізорах і приставках). Це може означати, що Astro являє собою якийсь мультимедійний продукт на Fuchsia. Це може бути недорогий смартфон, медіаплеєр або щось ще.

Чого чекати

Поки складно сказати. Fuchsia поки не представлена офіційно, в Google не говорять нічого толком. Також немає ніякої інформації про терміни анонса як системи, так і пристроїв. Так що залишається чекати і ловити витоку.

До речі, за деякими даними, компанія готує не тільки топові Pixel 3/3 XL, але і бюджетний Pixel 3. Може це і є той самий Astro?

Джерело: 9to5google

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name