Поповнення в рядах полегшених браузерів: Xiaomi випустила Mint Browser

Xiaomi Mint Browser

Сьогодні на просторах магазину додатків Google Play з'явився новий додаток від компанії Xiaomi - Mint Browser. Він являє собою полегшену версію браузера, який за замовчуванням вбудований в оболонку MIUI.

Xiaomi Mint Browser

Mint Browser - простіше, легше, швидше

Як і рішення від інших компаній, новинка споживає менше обчислювальної потужності пристрою, займає менше вільного простору сховища і економить інтернет трафік.

Xiaomi Mint Browser

На жаль, через зменшення ваги постраждала функціональність браузера, однак у ньому є все найнеобхідніше. Наприклад, функція інкогніто, голосовий набір тексту і режим заощадження трафіку, який незначно стискає зображення на сайтах.

Xiaomi Mint Browser

З недоліків варто виділити відсутність вбудованого блокувальника реклами - популярної функції у всіх актуальних браузерах. Крім того, в якості пошукових систем за замовчуванням доступні тільки Google і Yahoo. Якщо є бажання змінити пошуковик, то це доведеться робити вручну.

Читайте також: Mozilla Corporation оновила браузер Firefox до версії 64

Xiaomi Mint Browser

Також передбачений "нічний режим", який затемнює сайти і дозволяє не напружувати зір під час нічного серфінгу інтернету. В основному, дана функція працює коректно, проте є сайти, де вона працює з перебоями. На таких сайтах Mint Browser спочатку повністю прогружає сторінку, а вже потім накладає ефект "нічного режиму".

Читайте також: Браузер Opera на Android отримав криптовалютний гаманець та інші можливості

Xiaomi Mint Browser

З інших переваг браузера також варто виділити: відсутність настирливої реклами, повідомлень і стартового екрану з партнерськими та рекламними посиланнями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя