Режим «Картинка в картинці» на YouTube стає доступнішим

YouTube

В 2017 році компанія Google представила режим «Картинка в картинці» для додатка YouTube на ОС Android. Однак ця можливість була доступна виключно користувачам платних підписок RED/Premium. Зараз же ситуація змінилася.

Що відомо

На цьому тижні всі користувачі додатка YouTube в США отримали можливість використовувати режим «Картинка в картинці». Це стосується як власників платної підписки, так і «безкоштовних» користувачів.

YouTube

У цьому режимі додаток згортається, дозволяючи дивитися ролик в невеликому плаваючому вікні на домашньому екрані. У цей час можна займатися іншими справами. При цьому зазначимо, що такий режим підтримують не всі відео.

Читайте також: Завтра Instagram запустить «IGTV» – свій аналог YouTube

До речі, подібне вже реалізовано багатьма браузерами, причому не тільки для YouTube. По суті, будь-ролик, який виконаний за технологією HTML5, так чи інакше підтримує подібну функціональність. Поки що Google не уточнюють, коли з'явиться нова можливість для всіх і як скоро все відео отримають її підтримку.

Навіщо це потрібно

Ця технологія непогано підходить для випадків «багатозадачності» користувача. Якщо той не хоче пропустити повідомлення або працює з іншим додатком, це дозволить не перемикатися кожен раз. Хоча, справедливості заради відзначимо, що це більше маркетингова фішка, ніж реально потрібне доповнення.

З іншого боку, це спроба YouTube розширити свої можливості. Враховуючи, що багато хто зараз дивляться відео і слухають музику зі смартфонів, це дозволить популяризувати платні підписки. Адже у них є підтримка фонового відтворення, а їм, по суті, і є «Картинка в картинці». Тобто це така собі реклама для сервісу YouTube Premium і любителів аудіокниг і подкастів.

Джерело: Gizchina

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя