YouTube тепер покаже, скільки часу ви витратили на відео

YouTube - це джерело незліченних відео самої різної тематики, і часом за переглядом можна втратити відлік часу. Google стверджує, що не хоче того, щоб ви зависали на сайті цілодобово, і планує повідомляти, коли ви злегка захопилися.

Нова статистика переглядів YouTube та управління оповіщеннями

Тепер додаток YouTube буде показувати статистику переглядів відео. Так компанія дбає про здоров'я своїх користувачів - так звані функції «digital wellbeing» знаходяться на стадії бета на Android 9 Pie. Саме в рамках їх і з'явився новий функціонал додатка.

Все дуже просто: нова вкладка покаже статистику перегляду YouTube (в тому числі YouTube Music і YouTube TV), а також дозволить управляти оповіщеннями і їх частотою.

Читайте також: Apple випустить дешевий Macbook Air

Статистика відображається за сьогоднішній день, вчорашній і за минулий тиждень. Також можна побачити середній час переглядів. Статистика заснована на історії переглядів, і якщо ви її видалите (або зовсім вимкнете), то зітруться і всі дані. Складно сказати, чи вважаються відео, переглянуті в режимі оффлайн.

Читайте також: Google Chrome 69 отримає суттєвий редизайн у вересні

Для того, щоб поцікавитися статистикою, відкрийте додаток і натисніть на портрет в правому верхньому куті. В налаштуваннях з'явиться нова опція. Веб-інтерфейс поки оновлення не отримав.

Джерело: Google Blog

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name