Нова лінійка екшн-камер GoPro Hero7 - ціни в Україні і передзамовлення

GoPro Hero7

20 вересня GoPro представила відразу три камери нової лінійки: Hero7 White, Hero7 Silver і Hero7 Black. Вони оснащені сенсорним екраном, захистом від води без додаткового боксу і можливістю зйомки в портретному режимі. Всі представлені моделі зберегли ключові переваги камер GoPro - компактність, міцність і просте управління.

GoPro Hero7

GoPro Hero7 Black

Нові можливості GoPro Hero7 Black роблять її найперспективнішою екшен-камерою на сьогодні: новітня стабілізація зображення HyperSmooth на рівні Karma Grip і нові режими зйомки - TimeWarp, що представляє собою прискорений Time Lapse зі стабілізацією, SuperPhoto, що забезпечує поліпшену передачу кольору знімків, розпізнавання сцен і можливість ведення прямих трансляцій в Facebook. GoPro Hero7 Black оснащена 12-мегапіксельною матрицею, підтримує HDR, 8-кратний Slo-mo і трьохвісьову стабілізацію відео.

GoPro Hero7 Black

Рекомендована роздрібна ціна в Україні 16499 гривень.

GoPro Hero7 Silver

Ця екшен-камера є «золотою серединою» в новій лінійці. GoPro Hero7 Silver підтримує широкий динамічний діапазон (WDR), що забезпечує поліпшене зображення при нерівномірному освітленні. А вбудований модуль GPS дозволяє їй записувати телеметрію і додавати за допомогою програми GoPro App швидкість руху і вибір положення на будь-якому фото і відео, знятому цією камерою.

GoPro Hero7 Silver

Рекомендована роздрібна ціна в Україні 11999 гривен.

GoPro Hero7 White

Міцна і проста в роботі камера, що володіє основними перевагами камери GoPro: якісною картинкою, стабілізацією відео, голосовим управлінням. Вона оснащена сенсорним 2-дюймовим екраном і водонепроникністю, яка дозволяє вести зйомку на глибині до 10 метрів. GoPro Hero7 White дозволяє робити 10-мегапіксельні знімки, знімати відео з роздільною здатністю 1440p на швидкості до 60 кадрів в секунду, має режими зйомки 2х-кратний slo-mo, Time Lapse, селфі-таймер і функцію touch zoom.

GoPro Hero7 White

Рекомендована роздрібна ціна в Україні 8499 гривень.

Всі представлені камери підтримують роботу з фірмовим додатком GoPro App для обробки і публікацій фото і відео.

GoPro
GoPro
Developer: GoPro
Price: Free

Технічні характеристики моделей GoPro Hero7

GoPro Hero7 Black GoPro Hero7 Silver GoPro Hero7 White
Роздільна здатність матриці 12 Мп 10 Мп 10 Мп
Роздільна здатність відео 4К Частота кадрів - 60 кадрів в секунду, бітрейт - 78 Мбіт/с Частота кадрів - 30 кадрів в секунду, бітрейт - 30 Мбіт/с -
Роздільна здатність відео 1080p Частота кадрів - 240 кадрів в секунду Частота кадрів - 60 кадрів в секунду Частота кадрів - 60 кадрів в секунду
Стабілізація відео HyperSmooth є є
Прямі трансляції є - -
Фото Роздільна здатність 12 Мп, RAW Роздільна здатність 10 Мп Роздільна здатність 10 Мп
Мікрофон є - -
Знімний акумулятор є вбудований вбудований
Водонепроникність До 10 м. Можлива без спеціального кейса. До 10 м. До 10 м.

Передзамовлення пристроїв

Джерело: Прес-реліз мережі магазинів Цитрус

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя