Компанія Panasonic підтримала конкурс Intel Еко Україна 2018

Intel ISEF

Київ, 12 лютого 2018 року. - Корпорація Panasonic втретє підтримала проведення українського національного туру міжнародного конкурсу Intel ISEF - «Intel Еко Україна», який проходив 6-9 лютого в Києві.

Читайте також: Panasonic підтримує молодих українських вчених

Intel ISEF – один з найбільших світових конкурсів серед старшокласників, відбіркові тури якого проходять у 75 країнах (серед яких є і Україна). Цього року у другому відбірковому етапі українського національного туру було представлено 164 проектів від більш ніж 300 учасників з усієї України. Проекти були представлені у наступних категоріях: біологія, екологічна інженерія, навколишнє середовище, наука про Землю, наука про людину, хімія, хімічна та біологічна інженерія.

Національний тур проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Серед усіх представлених проектів авторитетне журі обрало наступних переможців:

  • «Маловитратний спосіб зрошення прибережних пустель» - Венчковська Анастасія Валеріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  • «Освітлення автошляхів за рахунок блукаючих струмів» - Казаков Владислав Володимирович, учень 9 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа".
  • «Нейромережева система виявлення та дослідження паталогій серця» - Леньо Соломія Андріївна, вихованка КЗЛОР "Львівська обласна Мала академія наук України".

Переможці та учасники суперфіналу поїдуть у травні 2018 року представляти Україну на фіналі міжнародного конкурсу Intel ISEF, що проводитиметься у Пітсбурзі (Пенсільванія, США).

Intel ISEF

Читайте також: Оновлена версія Panasonic Toughbook 20 з автономністю до 17 годин

Вже традиційно компанія Panasonic приймає безпосередню участь у конкурсі, активно підтримуючи як сам захід, так і безпосередньо молодих вчених, надаючи переможцям та фіналістам набори акумуляторів eneloop.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя