ASUS ZenBook
Root Nation Софт Інструкції 10 корисних функцій Telegram, про які ви могли не знати

10 корисних функцій Telegram, про які ви могли не знати

10 корисних функцій Telegram

Мессенджер Telegram – не тільки модний додаток, але і багатофункціональна програма для спілкування. Головний мінус сервісу – відсутність відеодзвінків, зате Дуров і його команда беруть іншими приємними плюшками. Ми зібрали в одній статті 10 корисних функцій Telegram, про які ви могли не знати. Якщо ви користуєтеся іншими секретами популярного месенджера, то пишіть про них в коментарях.

Корисні функції Telegram

Читайте також наш попередній матеріал: Сім корисних функцій Telegram, про які ви могли не знати – всі секрети і лайфхаки, як і раніше, актуальні!

Секретний чат в Telegram

Головна фішка Telegram – приватність і секретність спілкування або переговорів. Щоб максимально убезпечити себе і співрозмовника, в месенджері можна створити секретний чат. Його не можна відстежити, або перехопити передану в листуванні інформацію. А якщо абсолютна конфіденційність інформації – ваше кредо, то тут є функція видалення чату за таймером і заборона пересилання повідомлень або файлів.

Секретний чат в Telegram
Як створити секретний чат в Telegram

Щоб створити таку переписку, натисніть на кнопку з олівцем в списку чатів і груп і виберіть пункт «Створити секретний чат». Далі вказуємо користувача зі списку контактів і чекаємо, поки він приєднається до закритої групи.

Візуальне налаштування чатів Telegram

Щоб листування з іншими користувачами стало веселіше і яскравіше, в Telegram дозволено налаштовувати фон чату і його особливості. Крім картинки тут змінюється розмір тексту повідомлень і тема, задається розмір кутів блоків з повідомленнями і багато іншого. Якщо хочете зробити щось подібне, то заходите в меню і вибирайте розділ «Налаштування чатів».

Візуальне налаштування чатів Telegram
Налаштування зовнішнього вигляду чатів в Telegram

Код-пароль на додаток

Якщо Вам потрібний додатковий захист контента, листування і контактів в Telegram, то є можливість поставити пароль на весь месенджер. Встановити його можна в налаштуваннях, розділ «Конфіденційність», підрозділ «Безпека». Рухаємо повзунок по рядку «Код-пароль» і встановлюємо потрібний захист.

Як налаштувати код-пароль в Telegram
Як налаштувати код-пароль в Telegram

Економія трафіку під час дзвінків

І хоч відеоспілкування в Telegram немає, зате тут можна відмінно розмовляти за допомогою аудіозвонков з відмінною якістю зв’язку. На таких розмовах також можна економити трафік, якщо ви перебуваєте в роумінгу або працюєте з обмеженою кількістю мегабайт всередині мобільного тарифу.

Як економити трафік при дзвінках в Telegram
Як економити трафік при дзвінках в Telegram

Для цього треба зайти в налаштування, вибрати розділ «Дані та пам’ять», а в ньому знайти підпункт «Дзвінки». Тут є рядок «Скоротити трафік дзвінків», де і потрібно налаштувати всі параметри під себе.

Відключення завантаження медіафайлів в Telegram

При економії трафіку в роумінгу або при малому залишку мегабайтів на рахунку, Telegram дозволяє відключити автоматичне завантаження медіафайлів. В налаштуваннях знайдіть пункт «Дані та пам’ять», а потім підрозділ «Автозавантаження медіа», де і можна вибрати що завантажувати, а що ні. Наприклад, залишити автозавантаження при підключенні до Wi-Fi, але прибрати його в роумінгу і через мобільну мережу. Рухайте повзунки і робіть так, як треба.

Обмеження завантаження файлів в Telegram
Обмеження завантаження файлів в Telegram

У тому ж розділі, але вище, перевіряється використання додатком пам’яті, видаляється кеш і налаштовуються умови зберігання файлів.

Відключення показу мережевого статусу в Telegram

Telegram дозволяє зробити себе невидимим для інших користувачів і навіть приховати час останньої появи в додатку. Можна вибрати певне коло друзів, які будуть бачити ваш онлайн-статус, а іншим цю можливість закрити. Також дозволяється закрити себе для всіх або тільки для контактів.

Як відключити показ мережевого статусу в Telegram
Як відключити показ мережевого статусу в Telegram

Ці маніпуляції проводяться в налаштуваннях, в розділі «Конфіденційність». Знайдіть підрозділ «Остання активність» і вибирайте з доступних варіантів.

Внутрішня хмара Telegram для важливих файлів

Кожному користувачеві Telegram надає безкоштовну хмару для зберігання даних. Це виглядає, як листування з самим собою, а вся завантажена сюди інформація зберігається на серверах компанії і не займає місця на смартфоні.
Хмара знаходиться в бічному меню і називається «Вибране». Файли тут діляться на категорії (фото, файли і посилання).

Вибране - хмарне сховище в Telegram
Вибране – хмарне сховище в Telegram

Скинути сюди потрібну інформацію можна, як і звичайному користувачеві – вибираємо файл або посилання, натискаємо відправити і в списку контактів знаходимо «Вибране».

Створіння GIF в Telegram

Мессенджер Telegram вміє створювати гіфки. Для цього потрібно натиснути на скріпку в листуванні з потрібним контактом, вибрати камеру і записати відео. При його збереженні потрібно відключити звук на ролику, натиснувши на значок мікрофона. Після цього відео автоматично перетвориться в GIF-файл, а після відправки користувачеві, буде циклічно відтворюватися по колу.

Як створити GIF в Telegram
Як створити GIF в Telegram

Автозапис аудіоповідомлення

У Telegram зручно обмінюватися аудіоповідомленнями. Перший спосіб: затиснути значок мікрофона в лівому нижньому кутку екрану. Другий і більш зручний спосіб: відкрити чат з потрібним співрозмовником і прикласти смартфон до вуха. У цьому випадку запис аудіоповідомлення почнеться автоматично.

Як автоматично записати аудіоповідомлення в Telegram
Як автоматично записати аудіоповідомлення в Telegram

Щоб переконатися, що у вас включена ця можливість, зайдіть в розділ «Налаштування чатів» і подивіться, чи активний  повзунок в розділі «Запис голосу при наближенні».

Архів чатів, груп і співтовариств

При постійному спілкуванні в Telegram у користувача накопичується список з безлічі чатів, підписок на тематичні пабліки і групи. Часто їх кількість більше, ніж хотілося б, тому непотрібні пункти дозволено тимчасово відправляти в архів.

Архів чатів в Telegram
Архів чатів в Telegram

Для цього потрібно просто свайпнуть таку переписку, паблік або групу пальцем вліво і вона автоматично перейде в розділ «Архів». Доступ до нього і всім відправленим туди листуванням є з головного списку чатів і знаходиться на самому верху.

Як встановити Telegram

Якщо ви ще не користуєтеся Telegram, то, можливо, варто встановити його і спробувати один з кращих месенджерів сучасності. Завантажити Telegram для Windows, Linux и Mac OS можна з офіційного сайту. Також надаємо посилання на установку з магазинів додатків для різних платформ:

Android:

Telegram
Telegram
Developer: Telegram FZ-LLC
Price: Free

iOS:

‎Telegram Messenger
‎Telegram Messenger
Developer: Telegram LLC
Price: Free

Windows:

Telegram Desktop
Telegram Desktop
Developer: ‪Telegram Messenger LLP‬
Price: Бесплатно

Mac OS:

‎Telegram
‎Telegram
Price: Free

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name