Bethesda анонсувала DLC до Dishonored 2 - Death of the Outsider

Dishonored 2 - Death of the Outsider 1

Ще один анонс від компанії Bethesda на E3 2017. Ми вже бачили зовсім розкішний трейлер Wolfenstein: The New Colossus і проект Creation Club для Fallout 4 і TES: Skyrim, а зараз мова піде про доповнення до Dishonored 2 під назвою Death of the Outsider - що саме по собі дуже і дуже інтригуюче.

Dishonored 2 - Death of the Outsider

Dishonored 2 Death of the Outsider вийде восени

Анонсуючий трейлер показав нам вбивцю на ім'я Біллі, чорношкіру дівчину з механічною правою рукою, яка вривається до в'язниці, щоб звільнити старого знайомого - Дауда, вбивцю імператриці з першої частини Dishonored. Він повідомляє, що наступна мета найманців - Чужинець (The Outsider), і його необхідно усунути за весь хаос, що вони вчинив.

Читайте також: Wolfenstein 2: The New Colossus офіційно анонсований

По-перше, це перше доповнення до Dishonored 2, і його чекали досить довго. По-друге, Чужинець вважається надприродною істотою, яку вбити не так то просто. Крім того, саме Чужинець дав надприродні сили і Дауду, і Корво, і Емілі Колдуін, тому фраза про хаос в світі має більше сенсу. Крім того, Чужака переслідує Абатство Обивателів - чи буде Дауд працювати на них?

По-третє, Дауд дуже сильно зав'язаний на попередній частині, а точніше - в доповненнях Knife of Dunwall і Brigmore Witches він є головним персонажем. Саме він свого часу полонив Далілу (або Делайлу, кому як приємніше) в потойбічному світі, що лише додає перчинки в ситуацію. Доповнення Dishonored - Death of the Outsider буде доступні 15 вересня 2017 року.

Джерело: YouTube

Саме цікаве на E3 2017

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name