Wolfenstein 2: The New Colossus офіційно анонсований

The New Colossus 3

E3 2017 рясніє вкусняшками, і багато хто з них - від Bethesda. Днями ми отримали велике задоволення від витоку інформації, який стався на Amazon і розкрив дату виходу Wolfenstein 2: The New Colossus. Витік підтвердився, разом з назвою та геймплейні відео тривалістю 8 хвилин - справжнє щастя для фаната серії!

The New Colossus 4

Wolfenstein 2: The New Colossus вийде вже восени

Як ви вже зрозуміли, Бі Джей Блазковіч вижив після того трешу, що трапився в кінці New Order. Його команда все ще жива, у Ані буде двійня, а сам Блазковіч вирішує влаштувати переворот в Америці. Для цього він збирає команду з найрізноманітніших громадян, як звичних нам, так і нових по сюжету. Плюс - купа убитих нацистів, як зазвичай.

Читайте також: Bethesda показала Creation Club для Fallout 4 і Skyrim

Восьмихвилинний відео моторошно нагадало мені презентацію Fallout 3, структура трейлера схожа - спочатку псевдосеріали з живими акторами, а після - сюжет і геймплей. З того, що нам показали, стає ясно, що головним лиходієм стане фрау Енгель, сюжетний хід з вбивством одного з напарників швидше за все повториться (хоча особисто я вважаю, що це буде хитрий обманний хід).

Геймплей Wolfenstein 2: The New Colossus теж був показаний - та ж стрілянина, нові пристосування, нові гармати, які мені нагадали Wolfenstein 2008 року, і в кращу сторону, можливість осідлати залізних собачок теж буде. Дата виходу майбутньої гри - 27 жовтень 2017 року. Не забувайте також прочитати про Metro Exodus.

Джерело: YouTube

Саме цікаве на E3 2017

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя