Bethesda офіційно анонсувала Fallout 4 VR

fallout 4 vr 2

Віртуальна реальність, як я не раз говорив, в тому числі і в роздумах про графіку ігор в майбутньому, є головним рушієм прогресу. І те, що розробники ААА-тайтлів накшталт Bethesda підтримують її всіма силами, може тільки радувати - особливо якщо врахувати, що в результаті виходять проекти на кшталт Fallout 4 VR.

fallout 4 vr 1

Fallout 4 VR вийде восени 2017 року

Анонсована на E3 2017 разом з іншими майбутніми релізами від Bethesda, Fallout 4 VR буде являти собою повноцінну версію Fallout 4 (що це за гра - дивись тут, на російській мові), оптимізовану під шолом віртуальної реальності HTC Vive. І це, судячи з трейлеру, буде реально захоплюючий досвід.

Читайте також: Bethesda показала Creation Club для Fallout 4 і Skyrim

Почнемо з того, що безліч звичних нам по звичайній версії F4 деталей було перероблено. Наприклад, класика серії, 10-мм пістолет, тепер навіть з запобіжника знімається в реальному часі, а шолом силовий броні Т-51 (або це інша модель - поправте мене в коментарях) можна буде взяти і оглянути з усіх боків.

При цьому геймплей Fallout 4 VR не повинен надто сильно змінитися - все так само є V.A.T.S., все так же можна будувати поселення і Крафт зброю, а також воювати. І, здавалося б, в повному тривимірному оточенні перестрілки повинні бути відмінними від звичайної версії, але ви знаєте... Війна ніколи не змінюється. Точну дату релізу Fallout 4 VR я не скажу - лише те, що вийде проект восени 2017 року.

Джерело: YouTube

Саме цікаве на E3 2017

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя