Розробники PUBG вводять новий режим "War Mode"

War Mode in PUBG

Команда розробників популярної гри "PlayerUnknown's Battlegrounds" поділилася з фанатами планами з розвитку свого проекту. Вони повідомили, що будуть додавати в гру нові режими, які виходять за рамки battle royale і "зомбі-виживастиків".

Розробники експериментують з режимом "War Mode", який схожий на класичний deathmatch з інших ігор. Гравець отримує пістолет-кулемет і змагається з іншими гравцями. У новому режимі відбувається битва двох команд. Під час битви гравці мають здатність відроджуватися до тих пір, поки одна з команд не набере 80 очок. Підрахунок ведеться за загальною кількістю смертей, вбивств і допомоги команди. Такий режим повинен припасти до смаку новачкам, які часто помирають в перші хвилини гри в battle royale. Також режим буде виділятися своєю динамічністю, адже гравцям не доведеться шукати зброю і боротися за неї.

War Mode in PUBG

Читайте також: Fortnite на iOS заработала $15 миллионов за первые три недели

"War Mode" буде доступний для користувацьких серверів, які можуть бути створені партнерами PUBG (на даний момент, тільки на ПК під управлінням ОС Windows). У планах довести його для всіх бажаючих через режим "Event".

Читайте також: Fortnite на iOS заробила $15 мільйонів за перші три тижні

Є новини і для власників Xbox One. Творець гри Брендан Грін і Ларрі "Major Nelson" Hryb, програмний директор Xbox Live, підтвердили, що версія PUBG для Xbox One отримає другу карту "Miramar" в травні. Ця новина не обов'язково буде радісною для всіх. Критики стверджують, що великий пустельний ландшафт карти призведе до більшої кількості снайперів, але все ж вона додасть хоч якесь розмаїття в геймплей на консолі.

Джерело: engadget.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя