Root Nation Новини Новини IT Google і Sprint розривають унікальну домовленість

Google і Sprint розривають унікальну домовленість

Google Voice -title

Служба Google Voice, що надає користувачам США безкоштовний номер телефону, який вони можуть використовувати для дзвінків і повідомлень на пристроях, що відрізняються від смартфона, кардинально зміниться вже влітку.

Донедавна, у Sprint і Google була унікальна домовленість, яка дозволяла клієнтам Sprint використовувати свій номер сервісу для Google Voice. Google же повідомила клієнтам Sprint, що угода між компаніями скоро закінчиться, через зміни, які відбуваються в мережі Sprint.

Читайте також: Apple News – новинне видання від Apple

Google Voice дозволяє користувачам здійснювати безкоштовні дзвінки в більшість місць у всьому світі. Але станом на 1 червня 2018 року всі вихідні дзвінки, включаючи міжнародні, будуть проходити через Sprint і оплачуватися відповідним чином. Дзвінки, текстові і голосові повідомлення більше не будуть збережені в Google Voice. Крім того, ви не зможете використовувати функції голосового зв'язку, такі як переадресація дзвінків, транскрипція голосової пошти та виявлення спаму.

Читайте також: Опубліковані повні технічні характеристики смартфона Honor 10

Google рекомендує відключити інтеграцію до 1 червня і заблокувати будь-які номери телефонів за допомогою застосунку MySprint. Якщо ви хочете продовжувати користуватися Google Voice, то вам доведеться встановлювати сервіс на своєму телефоні наново.

Але не все втрачено. Користувачі все одно зможуть використовувати Voice, отримуючи виділений номер від Google або, навіть, переносити свій номер Sprint в Google Voice, хоча для цього потрібно буде отримати новий номер Sprint. Однак, про централізовану систему між безліччю пристроїв доведеться забути. Кінець угоди також знаменує собою кінець безпрецедентного співробітництва між телекомунікаційної і технологічною компанією.

Читайте также: Россия забанила 1,8 млн. IP-адресов, принадлежащих Amazon и Google

Джерело: Еngadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя