Чутки: Google планує випустити "розумний" годинник Pixel Wear і 2-е покоління Pixel Buds

Pixel Wear and Pixel Buds

Wear OS, раніше відома як Android Wear, розробляється протягом 4-х років. З моменту розробки Android Wear, компанія Google так і не представила "розумний" годинник власного виробництва, як це зробила Apple, але, вочевидь, цього року все зміниться.

Pixel Wear and Pixel Buds

З чуток, Google анонсує власний "розумний" годинник разом з запуском Google Pixel 3. Інформацію про це розповсюдив відомий "майстер зливів" Еван Блас.

Читайте також: Microsoft представила застосунок “Твій телефон”

У Твіттер він також згадує, що цього року буде представлене нове покоління навушників Pixel Buds і ця інформація сповнює надії. Нагадаємо, що перше покоління Pixel Buds отримало негативні відгуки користувачів через якість збірки, дизайн, форм-фактор, погане розпізнавання голосу та інші недоліки.

Читайте також: ZooPark – шкідливе ПЗ, яке відстежує всі дії вашого Android-смартфона

Pixel Wear and Pixel Buds

На жаль, технічних характеристик або рендерів Pixel Watch поки немає. На даний момент Wear OS не така популярна як WatchOS від Apple. Буде цікаво побачити, як зміниться ситуація з випуском "розумного" годинника від Google.

Pixel Wear and Pixel Buds

Але на цьому новини не закінчуються. Інший популярний "майстер зливів" Роланд Квандт прокоментував твіт Евана Бласа і повідомив, що випущені будуть не тільки Pixel Watch, а "розумних годинників буде більше трьох".

Pixel Wear and Pixel Buds

На жаль, подробиці поки відсутні і три варіанти "розумних" годинників можуть відноситься до їх різних розмірів. У той же час, це може означати, що будуть представлені 3 моделі "розумних" годинників від різних компаній-партнерів, таких як: Huawei, LG, Motorola або Tag Heuer.

Джерело: gizmochina.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя