Lenovo показала робочий прототип гнучкого смартфона

Lenovo foldable smartphone

Провідні технологічні компанії Huawei і Samsung, протягом довгого часу ведуть дослідження в області гнучких смартфонів. І до сьогоднішнього дня вони залишалися єдиними, хто розробляє подібні пристрої. Однак Lenovo вирішила не залишатися в тіні конкурентів і несподівано для всіх представила робочий прототип гнучкого смартфона.

Lenovo foldable smartphone

Гнучкий дизайн - майбутнє сучасних смартфонів

Перші концепти пристрою з'явилися в далекому 2016 році на виставці Lenovo Tech World 2016. І ось, через два роки, компанія виклала 10-секундний ролик з підписом: "Ми великі молодці. Прийшов час похвалитися. Побачимося в жовтні".

Lenovo foldable smartphone

Читайте також: Lenovo Titanium Enterprise – космічний корабель з відеокартою RTX 2080 на борту

Відеоряд, який компанія виклала на офіційній сторінці в Weibo, демонструє повністю робочий прототип гнучкого смартфона. Його переваги видно здалеку. Так, сенсорний ввід на смартфоні продовжує працювати навіть при 80° вигині. Однак є й деякі вади. Наприклад, з правого боку дисплея помітні чорні плями. Їх наявність може свідчити про знос пристрою або недосконалість існуючої технології.

Lenovo foldable smartphone

Читайте також: Lenovo показала новий смартфон-слайдер Z5 Pro

Що стосується технічних характеристик, то тут є кілька цікавих моментів. Смартфон оснащений AMOLED-дисплеєм діагоналлю 4,35 дюймів. Залежно від вигину, гаджет автоматично перемикається з режиму перегляду в режим смартфона і навпаки. Передбачається, що на пристрої буде встановлена eSIM - вбудована SIM-карта.

Інші технічні характеристики, ціна і доступність новинки не повідомляються.

Джерело: gizmochina

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя