Помер співзасновник Microsoft Пол Аллен

Пол Аллен, який разом з Біллом Гейтсом заснував корпорацію Microsoft, помер у понеділок 15 жовтня в віці 65 років. Причиною смерті є рецидив неходжкінської лімфоми.

Батько персонального комп'ютера

Google Pixelbook

Аллен і Гейтс заснували «Micro-Soft» в 1975 році. Також він керував інвестиційною фірмою Vulcan Inc., що займається бізнесом і філантропією.

Протягом всього свого життя Аллен вкладав кошти в підкорення космосу, мистецтво, культуру і професійний спорт - він володів футбольною командою «Сіетл Сігокс» і баскетбольною «Портленд Трейл Блейзерс».

«Я убитий горем після смерті найстарішого і улюбленого мого друга Пола Аллена. З наших перших днів в школі «Лейксайд», після спільних зусиль в Microsoft і наших спільних філантропічних проектів Пол став справжнім другом і товаришем. Без нього персональних комп'ютерів би не існувало. Полу завжди було мало однієї компанії, і він направив всі свої сили на те, щоб зробити життя людей Сіетла і всього світу краще. Пол любив життя і всіх, хто його оточував, і ми відповідали йому тим же. Він заслуговував більше часу, але його досягнення в світі технологій і філантропії будуть жити ще довго. Я буду неймовірно по ньому сумувати», - написав Білл Гейтс.

«Внесок Пола Аллена в нашу компанію, індустрію і співтовариство неможливо переоцінити. Як співзасновник Microsoft, він був творцем чарівних продуктів, дослідів і організацій, які змінили світ - і робив він все це тихо і без помпи. Я так багато у нього перейняв - його цікавість, допитливість і спрагу домагатися найвищих стандартів. Ми сумуємо разом з сім'єю Пола. Спочивай з миром», - написав генеральний виконавчий директор Microsoft Сатья Наделла.

Читайте також: Microsoft запатентувала смартфон Surface із суцільним гнучким дисплеєм

Джерело: CBC

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя