OnePlus 7 - ще одна новинка з наекраною селфі-камерою

OnePlus 7

Буквально на днях дизайнер Бенджамін Гескін порадував інтернет-громадськість свіжими рендерами Samsung Galaxy S10. Але схоже, що на цьому зупинятися він не має наміру. Сьогодні його сторінку в Twitter доповнили свіжі рендери майбутнього смартфона OnePlus 7.

OnePlus 7

OnePlus 7 - безмежність наше все

Перш за все, завдяки новоспеченим рендерам можна оцінити дизайн пристрою. Так, новинка отримає наекрану селфі-камеру і, як наслідок, збільшену функціональну область дисплея. Розташування кнопок і їх призначення залишилося незмінним. На правій грані пристрою розташовується кнопка живлення і фірмовий перемикач режимів повідомлень. Ліва грань обзавелася слотом під сім-карти.

Читайте також: OnePlus 6T буде офіційно представлений 30 жовтня у Нью-Йорку

За припущеннями, в гаджеті може використовуватися висувна шторка. Цей висновок випливає з того, що материнська компанія OnePlus - BBK Electronics, робила такі механізми для Honor Magic 2 і Oppo Find X.

Honor Magic 2

Крім того, смартфон просто зобов'язаний підтримувати 5G стандарт зв'язку і стане одним з перших, хто обзаведеться підтримкою даної технології. Про це повідомив співзасновник компанії OnePlus Карл Пей на симпозіумі присвяченому 5G мережам. Він також зазначив, що новий пристрій компанії побачить світло в першій половині 2019 року.

Carl Pei

Читайте також: У мережу потрапили рендери “безмежного” Samsung Galaxy S10

На жаль, нічого про технічні характеристики смартфона не повідомляється. Залишається лише чекати нових витоків, пов'язаних з пристроєм і сподіватись, що він складе гідну конкуренцію майбутньому Samsung Galaxy S10.

Джерело: pocket-lint

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя