Нові сонячні панелі від Tesla вийшли набагато краще, ніж очікувалося

tesla sun 3

Новий 2017 рік буквально рясніє несподіванками. Nintendo несподівано продала величезна кількість консолей Switch - настільки велике, що сама не очікувала. Samsung після фіаско з Note7 повернувся в стрій с Galaxy S8, а в Tesla примудрилися розробити чудові сонячні панелі для обивателів.

 tesla sun 2

Нові батареї сонячні Tesla дуже гарні

Чим вони гарні? Ну по-перше, вони не відрізняються від звичайної черепиці. На фотографіях, де показуються начебто рядові приватні будинки, дах в них складається з нових світоелементів. Далі, ці елементи виявилися міцнішими, ніж сталь (!), І можуть оснащуватися елементами для підігріву.

Читайте також: смартфон Huawei Honor 6С представлений офіційно

До того ж покриття для даху може бути або гладким, якщо ви віддаєте перевагу більш технологічному виду, або матовим, якщо вам до душі класика у вигляді черепиці. По суті, дах від Tesla доповнює домашню енергетичну екосистему - електрика збирається через дах, зберігається в акумуляторах від Tesla і застосовується в тому числі в автомобілях Tesla.

Вартість покриття виглядає вражаюче, і не в кращу сторону - $42 за один квадратний фут покриття, або близько $50000 з урахуванням податків за весь середньорозмірний дах. Це виглядає дуже дорого, але ціна виправдовується тим, що за 25-30 років окупається повністю за рахунок економії електроенергії (а дах якраз робиться десь на такий термін), і на кожен елемент від Tesla йде довічна гарантія - а значить, дах окупиться гарантовано.

Джерело: bloomberg

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя