Xiaomi відкриває в Індії завод Mi TV з виробництва Smart TV

Xiaomi Mi TV

Цей рік ознаменував вихід Xiaomi на ринок Smart TV в Індії. За даними IDC, китайський виробник тепер став індійським брендом Smart TV. Щоб закріпити своє нове положення на ринку, а також збільшити поставки, Xiaomi відкрила завод, де буде випускати Smart TV, та продавати їх на території Індії.

Xiaomi відкрила завод у співпраці з індійською компанією Dixon Technologies. Результатом партнерства стало збільшення вартості акцій Dixon на 4%. Завод розташований у Тірупаті, Андхра-Прадеш, має загальну площу 32 акрів і налічує понад 850 робітників.

Xiaomi Mi TV

Xiaomi каже, що до 1-го квартала 2019 року завод планує вийти на обсяг виробництва у розмірі 100 000 смарт-телевізорів на місяць. Компанія почне з виробництва Mi LED TV 4A 32" та Mi LED TV 4A 43" і додасть інші моделі у наступному році.

Новий завод став наслідком реалізації програми індійського уряду "Make in India", яка заохочує виробництво іноземних компаній у їхній країні. Програма була створена у 2014 році і охоплює 25 секторів, за винятком космосу, оборони та засобів масової інформації.

Джерело: gizmochina.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя