ZTE Quartz: з'явилися перші фото розумного годинника

У мережу потрапили перші фотографії розумного годинника ZTE Quartz, який в даний момент мабуть проходить сертифікацію в FCC. Поки інформації про майбутню новинку вкрай мало. Але можна точно сказати, що працювати вони будуть на Android Wear 2.0.

ZTE-Quartz

Також джерело повідомляє, що в пристрої немає датчика серцевого ритму і модуля NFC. Правда в перше мало віриться, тому що моніторинг серцевого ритму є ключовою опцією більшості розумних годинників.

За інформацією з сайту GSMarena гаджет отримає 1,4-дюймовий дисплей, який як видно на фотографіях, має круглу форму. Очікується, що якість зображення буде високою. Роздільна здатість складе 400x400 точок, а щільність пікселів – 404 ppi.

ZTE Quartz
Імовірно годинник буде оснащений 512 МБ ОЗП і накопичувачем об'ємом 4 ГБ. Само собою зрозуміло, ZTE Quartz оснастять Wi-Fi, GPS і датчиками: гіроскопом, акселерометром, компасом, барометром.

На фотографіях видно, що корпус розумного годинника швидше за все виконаний з металу, можливо алюмінію і напевно сертифікований по IP67. Слідкуйте за нашими новинами, щоб дізнатись більше про ZTE Quartz.

Джерело: geeky-gadgets

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name