Мішель Ансель нарешті показав трейлер Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2 1

Уявіть собі, що ви чогось чекаєте 14 років. Це довгий термін, повний болісних очікувань, сподівань, фейковий витоків і справжніх витоків, які тільки розпалюють голод - і ось, через 14 років, ви отримуєте бажане... Нехай і в вигляді повноцінного трейлера. З Beyond Good & Evil 2 у дуже багатьох геймерів сталося саме це.

Beyond Good & amp; Evil 2 + 2

Довгоочікуваний трейлер Beyond Good & Evil 2

На сцені E3 2017 під патронажем Ubisoft Montpellier трейлер представляв сам Мішель Ансель, який у відповіді за першу частину, а також майже всю серію Rayman. Культовий людина, що створила в 2004 році Beyond Good & Evil, яка багатьом запала в душу як дуже потужний і зворушливий проект - з чудовим дизайном, зрозуміло.

Читайте також: id Software анонсувала DOOM VFR

Що ж показали в трейлері? Ну, не те, щоб багато. Два персонажа, афроамериканська дама-пілот і англомовний (хоча це спірна заява) людиноподібний шимпанзе з механічною рукою, крадуть у якогось мафіозного боса-кнура, який у мене викликав не зовсім адекватні асоціації, диск з картою скарбів (?).

У кінці ми бачимо що летить корабель і знайомі очі. Головної героїні? Можливо. Біда в тому, що Beyond Good & Evil 2 - це пріквел до першої частини, тому загадувати наперед, куди піде сценарій в цьому випадку - дуже дурна затія. Зрозуміло те, що Мішель Ансель своє дітище відпрацює, як потрібно. Дата релізу Beyond Good & amp; Evil 2, зрозуміло, невідома. До речі, на ще одному відео вже сам Мішель розповідає про те, що відбувається в трейлері.

Джерело: YouTube

Саме цікаве за E3 2017, день другий:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя