Консолі PlayStation ламаються від одного повідомлення

SONY DSC

Ми вже не вперше зустрічаємося з тим, як техніка дає збої від одного невинного повідомлення, але частіше за все мова йде про смартфони, і ніяк не про ігрові консолі. Проте, зловмисники й звичайні тролі знайшли спосіб нашкодити простим користувачам PlayStation, відправивши їм лише одне повідомлення.

Біда прийшла, звідки не чекали

Через повідомлення, що включає у себе слово Juegas і пару іконок, консоль перестає реагувати на введення і відключається. Іноді просте перезавантаження не допомагає, і доводиться робити системне скидання.

Біда може торкнутися всіх користувачів, у яких немає заборони на отримання повідомлень від незнайомих користувачів. Тому настійно рекомендуємо у налаштуваннях приватності заборонити консолі отримувати повідомлення від гравців не в списку друзів. Про всяк випадок краще перевірити, чи не прийшло повідомлення, використовуючи офіційний додаток PlayStation для смартфонів: скачайте його і зайдіть у розділ повідомлень. Якщо підозрілий текст знайшовся, видаліть його тут - це повинно допомогти.

Читайте також: Офіційно: Sony підтвердила розробку PlayStation 5

Нагадаємо, що на початку цього року щось подібне торкнулося користувачів iPhone. Тоді варто було відправити будь-яку букву алфавіту телугу, як додаток починав давати збої. Багато хто скористалися багом для того, щоб познущатися над користувачами Apple - було досить просто відкрити сторінку Twitter з нещасливою літерою, щоб додаток тут же виключився.

Що стосується PS4, то залишається сподіватись, що вже незабаром вийде патч стабільності - Sony випускає їх досить часто.

Джерело: Reddit

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name