Sony анонсувала ремастер Shadow of the Colossus на PS4

Shadow of the Colossus 1

Все-таки старі ігри западають в душу сильніше, ніж нові - або я просто старію... Так, напевно старію. Мені не вдалося застати оригінальний Shadow of the Colossus на Sony PlayStation 2, проте мої враження від усього, що я бачив, досі не покидають мене - тому свіжоанонсований ремастер Shadow of the Colossus на PlayStation 4 мене виключно радує.

Shadow of the Colossus 2

Ремастеру Shadow of the Colossus на PS4 бути!

А чому тут не радіти? Ми отримуємо одну з найбільш культових ігор на приставках свого покоління, один з бестселерів на PS2, іконічним boss run з чудовим дизайном і візуальними ефектами ... А тепер візуал ще й викручені в максимум завдяки потужностям PlayStation 4. Текстура, шейдери, анімація, дозвіл - можливо навіть glorious 4K... Хоча це, звичайно, Xbox One X.

Читайте також: Мішель Ансель нарешті показав трейлер Beyond Good & Evil 2

Якщо хто не в курсі, то оригінальний Shadow of the Colossus був екшном з елементами головоломки, де головний герой Вандер бореться з гігантськими колоссами - чудовиськами, що борознять поверхню його світу. Щоб було зрозуміліше по асоціаціям, це як в Attack of the Titan, тільки титани трохи менше. Або просто подивіться трейлер нижче, щоб ясно стало.

Іконічними в Shadow of the Colossus стали не тільки геймплей, що складається з бездоганного таймінгу з інтуїтивним управлінням, а й музика - і в кінці трейлера ми чуємо знайомі нотки, від яких мурашки навіть по кінчикам волосся біжать. Sony, до речі, намітила реліз ремастера на 2018 рік.

Джерело: YouTube

Саме цікаве за E3 2017, день другий:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя