Ілон Маск запустив проект для створення систем підключення мозку до комп'ютера

Засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск відкрив нову компанію під назвою Neuralink. Як повідомляє The Wall Street Journal, цей проект призначений для роботи над технологіями, які дозволять людям підключати свій мозок до комп'ютера.

Керівник Tesla та SpaceX взяв безпосередню участь у заснуванні компанії, яка за документами буде вести «дослідження в сфері медицини». За інформацією видання, Маск займеться розвитком ідеї з передачі думок від людини до комп'ютера і навпаки за допомогою електродів, імплантованих безпосередньо у мозок.

На даний момент поки невідомо, чи буде Маск займатися фінансуванням окремих проектів або увійде безпосередньо до керівництва Neurallink. Підприємець, на жаль, не відповів на це питання WSJ, однак, інформацію про створення нової компанії підтвердив американський бізнесмен Макс Ходак. За його словами, він увійшов до керівництва компанії, яка на даний момент знаходиться в зародковому стані.

За даними WSJ, Neurallink вже почала набирати співробітників, в тому числі фахівців з дослідження мозку. Вони вже ведуть роботи зі створення гнучких електродів та імплантації їх у мозок птахів. У перспективі вони хочуть зайнятися випуском імплантів для лікування захворювань мозку, наприклад паралічу.

У січні 2017 Маск написав у своєму твіттері, що готує анонс, присвячений «нейронову мереживу». У тому ж місяці підприємець почав будувати підземний тунель під Лос-Анджелесом, тому що, за його словами, йому набридли пробки.

джерело: The Wall Street Journal

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name