Google планує виділити 25 мільйонів доларів на розвиток ШІ для соціальних потреб

Google AI

Схоже, що з корпорації зла, Google повільно перетворюється в добродія. Про це свідчать її плани щодо подальшого розвитку штучного інтелекту.

ШІ для благих цілей

Перше про що варто згадати, це те, що компанія відмовляється від розробки ШІ для військової промисловості. Замість цього, вона планує спрямувати всі свої зусилля в більш мирне і корисне русло.

Google AI

Читайте також: Революція в дизайні смартфонів не за горами. У мережу потрапили рендери Google Pixel 4

Так, днями Google відкрила програму “ШІ для соціального блага“. Відповідно до її положень, зусилля дослідників і інженерів компанії будуть спрямовані на розвиток ШІ для соціальних потреб. Наприклад, збереження дикої природи, пошук роботи, прогнозування повеней та небезпек для здоров’я і т.д. Участь у програмі можуть приймати не тільки фахівці Google, але і сторонні розробники, які готові працювати на благо суспільства.

Google AI

Читайте такожGoogle закриває функцію “Моє оточення” (Nearby) на Android

Друга програма компанії носить назву “AI Impact Challenge“. З її допомогою, Google шукає свіжі ідеї від будь-яких некомерційних організацій, які зможуть запропонувати свій варіант використання ШІ для вирішення «соціальних, гуманітарних та екологічних проблем». Кожна цінна ідея отримає фінансування з бюджету в 25 мільйонів доларів. Крім того, для переможців програми, компанія надасть консультантів і фахівців, які допоможуть її реалізувати. Весною 2019 року технологічний гігант підведе підсумки і обере найкращі проекти для їх подальшого фінансування.

Джерело: engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя