Google спростувала чутки про розробку розумних годинників Pixel Watch

Pixel Wear and Pixel Buds
РЕКЛАМА

Відповідно до нового звіту Google, компанія не збирається випускати розумні годинники під брендом Pixel або будь-які інші. Інформація стала відома, завдяки інтерв'ю директора компанії Google Майлса Барра. "Зациклюватися на однотипних розумних годинниках компанія не збирається. Ми зосереджені на взаємодії з нашими партнерами" - повідомив Майлс.

Pixel Wear and Pixel Buds

Pixel Watch: Чи є майбутнє у годинників компанії?

Плодами такого партнерства стають датчики серцевого ритму і NFC в "розумних" годинниках. Партнерство також допомагає покращувати дизайн пристроїв, що носяться.

Pixel Wear and Pixel Buds

Читайте також: Клавіатура Gboard тепер дозволяє створювати «бітмодзі» – емодзі з власних селфі

Ще одним цікавим моментом, стала думка Майлса з приводу майбутніх гаджетів компанії. "Годинники Pixel будуть значно залежати від Google Assistant. Це необхідно для інтеграції ШІ і машинного навчання в нові пристрої. Незабаром компанія випустить нову версію Wear OS, в яку буде встановлено Google Assistant."

Pixel Watch

Найближчим часом також не варто очікувати великих оновлень Wear OS. Вони будуть виходити часто і вносити нові зміни поступово. Поки невідомо з якої версії ОС це почнеться, можливо, з Wear OS 3.0.

Pixel Watch

Читайте також: Google Assistant навчився розуміти відразу дві мови без зміни налаштувань

Інформація, що сказана директором Google, також була підтверджена представниками PR-відділу компанії.

Pixel Watch

Однак не варто впадати у відчай. Попередні чутки були засновані на матеріалах популярних "майстрів зливів" Евана Бласса і Роланда Квандта. Це означає, що в планах компанії був випуск Pixel Watch, проте його відклали.

Джерело: gizmochina


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя