Google спростувала чутки про розробку розумних годинників Pixel Watch

Pixel Wear and Pixel Buds

Відповідно до нового звіту Google, компанія не збирається випускати розумні годинники під брендом Pixel або будь-які інші. Інформація стала відома, завдяки інтерв'ю директора компанії Google Майлса Барра. "Зациклюватися на однотипних розумних годинниках компанія не збирається. Ми зосереджені на взаємодії з нашими партнерами" - повідомив Майлс.

Pixel Wear and Pixel Buds

Pixel Watch: Чи є майбутнє у годинників компанії?

Плодами такого партнерства стають датчики серцевого ритму і NFC в "розумних" годинниках. Партнерство також допомагає покращувати дизайн пристроїв, що носяться.

Pixel Wear and Pixel Buds

Читайте також: Клавіатура Gboard тепер дозволяє створювати «бітмодзі» – емодзі з власних селфі

Ще одним цікавим моментом, стала думка Майлса з приводу майбутніх гаджетів компанії. "Годинники Pixel будуть значно залежати від Google Assistant. Це необхідно для інтеграції ШІ і машинного навчання в нові пристрої. Незабаром компанія випустить нову версію Wear OS, в яку буде встановлено Google Assistant."

Pixel Watch

Найближчим часом також не варто очікувати великих оновлень Wear OS. Вони будуть виходити часто і вносити нові зміни поступово. Поки невідомо з якої версії ОС це почнеться, можливо, з Wear OS 3.0.

Pixel Watch

Читайте також: Google Assistant навчився розуміти відразу дві мови без зміни налаштувань

Інформація, що сказана директором Google, також була підтверджена представниками PR-відділу компанії.

Pixel Watch

Однак не варто впадати у відчай. Попередні чутки були засновані на матеріалах популярних "майстрів зливів" Евана Бласса і Роланда Квандта. Це означає, що в планах компанії був випуск Pixel Watch, проте його відклали.

Джерело: gizmochina

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя