Nintendo планує запустити мініатюрну версію SNES під Різдво

snes mini

Ностальгія – велика сила, якою рухаються продажі безлічі товарів, від банальних іграшок до цілих приставок. Саме ностальгія забезпечила продажі такої кумедної речі, як NES Classic, причому продажі настільки вражаючі, що Nintendo вирішила запустити її спадкоємця, SNES mini, вже в цьому році!

 snes mini 1 Nintendo

SNES mini винна в нестачі NES Classic?

За заявами Eurogamer та інформації від «джерел, близьких до Nintendo», розробка Super Nintendo Entertainment System в версії mini вже в процесі, а вийти в реліз модель повинна ближче до Різдва 2017 року. Також, якщо вірити джерелу, пристрій буде називатися SNES mini або Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System.

Також джерело повідомило інформацію, яка багатьом пролила світло на події з NES Classic – а точніше, катастрофічну нестачу пристроїв на ринку. Швидше за все, у компанії в планах був реліз обох версій консолей, але з невеликою поправкою на ексклюзивність.

Читайте також: думки про NES Classic Edition

Нещодавно Nintendo заявила, що мікроконсоль NES Classic не планувалася як постійний продукт, і повинна була стати крутим оригінальним подарунком на Різдво 2016 року, не більше того. І для таких цілей кількість консолей було цілком достатньою – на жаль, в компанії недооцінили популярність даної моделі, про що говорить нереальна вартість перепродажу примірників на eBay. А виробляти нові моделі компанія вже не може, так як зайнята SNES mini. З Nintendo Switch, до речі, була схожа ситуація.

Джерело: Eurogamertechradar