Skyrim і SUPERHOT теж отримають версії для VR

skyrim superhot vr 1

Схоже, Bethesda почала цікаву тенденцію. Її флагманські проекти, Fallout 4 і DOOM, незабаром обзаведуться версіями для віртуальної реальності - і виглядає це просто чудово. Тому анонс на E3 2017 ще двох аналогічних проектів - Skyrim VR і SUPERHOT VR - виглядає логічно, і дуже інтригує.

skyrim superhot vr

Skyrim VR і SUPERHOT VR вже в цьому році

Почнемо з супу охот, він же SUPERHOT. Гучний інді-проект, розроблений спочатку на якомусь геймджеме, розрісся в повноцінний гібрид шутера і головоломки з унікальним візуальним стилем. Його відпрацювати в VR можна точно так само, як і DOOM. Тобто, лівий контролер, скажімо, управляє зброєю, будь то кулаки або ствол, а правий контролллер переміщує персонажа - причому поки гравець не рухається, час теж на паузі.

Читайте також: Мішель Ансель нарешті показав трейлер Beyond Good & Evil 2

Що ж стосується Skyrim VR, то тут все складніше. У нас є Special Edition, яку можна обробити для віртуальної реальності, і є Fallout 4 VR, який вже показаний на трейлері. Зробіть так - і все буде просто чудово! Бій на холодій зброї, стрільба з лука, магія і битви з Алдуіном, і все це в шоломі віртуальної реальності - чим не зимова казка, панове?

Залишається питання про дату виходу. Припускаю, що це відбудеться ближче до 2018 року, після виходу і DOOM VFR, і F4 VR - якщо продажу підуть вгору, то нас може очікувати ще багато як адаптованих проектів, так і ексклюзивів, на кшталт ARKTIKA.1 від компанії, котра недавно анонсувала Metro Exodus.

UPD. SUPERHOT вийде влітку, Skyrim - в листопаді. Такі справи.

Саме цікаве за E3 2017, день другий:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя