Tesla пропонує "миттєву доставку" нових Model 3

Tesla Model 3

Tesla має намір істотно збільшити обсяги продажів нових електрокарів Model 3. Для цього компанія вирішила використовувати систему "миттєвої доставки".

Tesla відправила листи всім клієнтам, які вже забронювали Model 3. У листі повідомляється, що у компанії є певна кількість нових електрокарів, які можна буде забрати в день покупки. Почали з тих людей, які очікують свої електрокари з першого дня попереднього замовлення. 10 вересня пропозиції стали надходити іншим клієнтам.

Tesla Model 3

Невідомо, скільки автомобілів Tesla може запропонувати таким чином. Зараз компанія випускає партії автомобілів Model 3, що не були адаптовані до конкретних клієнтів. Очевидно, що деякі люди захочуть відразу купити Model 3, навіть якщо конфігурація буде відрізнятися від тієї, яку вони вказували на сайті.

Такий підхід ілюструє, наскільки активно працює Tesla над збільшенням обсягів виробництва і доставки. Компанія хоче показати, що Model 3 прибуткова (або буде такою), і вона готова відмовитися від звичайних процедур, щоб це відбулося.

Джерело: engadget.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя