«Калашников» випустив свій аналог електромобілів Tesla з безглуздим дизайном

Концерн «Калашников» вдарився у виробництво електромобілів, і останнім його творінням став концепт-кар CV-1, виконаний на базі «ІЖ-Комбі». Як вважають в компанії, машина стане серйозним конкурентом Tesla з її преміальними автомобілями.

З дороги Маск: Калашников будує суперкари на основі «ІЖ-Комбі»

Поки складно сказати, що саме дозволить «Калашникову» хоч якось протистояти імперії Ілона Маска. Ексцентричний ретро-дизайн навряд чи приверне забезпечених покупців - як і начинка, незрівнянна з Tesla.

Читайте також: Вчені створили "електронну шкіру" з функцією самовідновлення і можливістю повторної переробки

Концепт показали на міжнародному форумі «Армія-2018».

Як повідомляє офіційний сайт, батарея CV-1 живить «революційний інвертор» з габаритами 50х50х100 см і масою у 50 кг. Потужність електросуперкара - 220 кВт. Запас ходу - 350 км. Час розгону до 100 км/год - 6 секунд.

Відзначимо, що у Росії електромобілі Tesla придбали такі видатні особи, як глава «Ощадбанку» Герман Греф, мільярдер Роман Абрамович і глава Mail.ru Дмитро Гришин.

Читайте також: Tesla тепер займається випуском дошок для серфінгу

Це не перша спроба концерну домогтися успіху з електромобілями. На все тому ж форумі показаний був і UV-4 для цивільного ринку. Негабаритна машина обіцяє бути безпечною завдяки низькій пожежо- та вибухонебезпечності. Раніше ж була випущена партія «Овумов», за допомогою яких патрулювалися вулиці під час Чемпіонату світу з футболу.

Читайте також: Компанія Bosch створює погодний сервіс для безпілотних автомобілів

Джерело: Калашников

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя